Horgász színpad

This image has an empty alt attribute; its file name is TB20_16_TB-FEHOVA-banner-728x90px-2020-02-06-END.gif

Horgász színpad programok – G Pavilon

Az előadások, bemutatók 20 percesek.

2020. február 13., csütörtök

11:00 Vízparton a 2020-as újdonságokkal
Előadó: Szabó Bence, Energofish

11:30 2020-as Prologic és Okuma újdonságok
Előadó: Varga Attila, Prologic

15:30 Nyereményjáték sorsolás

2020. február 14., péntek

11:00 2020-as Prologic és Okuma újdonságok
Előadó: Varga Attila, Prologic

11:30 Vízparton a 2020-as újdonságokkal
Előadó: Szabó Bence, Energofish

12:00 Haldorádó nagyhalas újdonságok
Előadó: Haskó Tamás, Haldorádó

12:30 TímárMix újdonságok – nem csak feedereseknek
Előadó: Tímár Szabolcs, TímárMix

13:00 A rapid pontyhorgászat technikái
Előadó: Halász Attila, Daiwa

13:30 Süllőzés Manns gumikkal
Előadó: Bokor Károly

14:00 Óriások rakós bottal
Előadó: Walter Tamás

14:30 Amit tudni akarsz a halradarokról!
Előadó: Szarvas Zoltán

16:00 Nyereményjáték sorsolás

2020. február 15., szombat

10:30 TímárMix újdonságok 2020 – nem csak feedereseknek!
Előadó: Tímár Szabolcs

11:00 Pergetés, ahogyan én csinálom
Előadó: Kecskés Viktor, Normark

11:30 2019. évi folyóvízi kalandok és praktikák
Előadó: Jerabek Antal, Topmix

12:00 Haldorádó feeder újdonságok
Előadó: Putz Tamás és Sipos Gábor, Haldorádó

12:30 Az első balatoni horgászcentrum bemutatása
Előadók: Kozma Ani és Nagy Gábor, Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt.

13:00 A rapid pontyhorgászat technikái
Előadó: Halász Attila, Daiwa

13:30 Süllőzés Manns gumikkal
Előadó: Bokor Károly

14:00 Pergető verseny-cselek
Előadók: Sztahovits Péter és Koncz Dávid, Daiwa

14:30 Amit tudni akarsz a halradarokról!
Előadó: Szarvas Zoltán

15:00 Vízparton a 2020-as újdonságokkal
Előadó: Szabó Bence, Energofish

15:30 2020-as Prologic és Okuma újdonságok
Előadó: Varga Attila, Prologic

16:00 Nyereményjáték sorsolás

2020. február 16., vasárnap

11:00 Utam a method bajnoki címig.
Előadó: Novák János

11:30 A rapid pontyhorgászat technikái
Előadó: Halász Attila, Daiwa

12:00 Badacsony aranya
Előadó: Rokolya Péter, Haldorádó

12:30 Vízparton a 2020-as újdonságokkal
Előadó: Szabó Bence, Energofish

13:00 Pergetés a Balatonon Rapala és Storm műcsalikkal
Előadó: Nagy Gábor, Normark

13:30 Pergető verseny-cselek
Előadók: Sztahovits Péter és Koncz Dávid, Daiwa

14:00 2020-as Prologic és Okuma újdonságok
Előadó: Varga Attila, Prologic

14:30 Amit tudni akarsz a halradarokról!
Előadók: Szarvas Zoltán

15:00 FeHoVa csónak sorsolás

15:30 Nyereményjáték sorsolás

A változtatás jogát fenntartjuk!