Karrier - rendezvénytechnikus gyakornok

A Hungexpo Zrt., vásár-, kiállítás- és rendezvényszervező vállalat saját rendezésű és vendégrendezvények szervezésére teljes munkaidős
RENDEZVÉNYTECHNIKUS gyakornokot
keres 6 hónapra.

Feladatok:

  • A kiállítások, rendezvények szervezésében részt vesz az energetikával, áram kiosztással, víz és csatorna használattal kapcsolatos feladatokban,
  • Segítséget nyújt a rendezvények energia igényeinek (villamos, levegő, egyéb) feltérképezésében, az energiaellátás megszervezésében,
  • Részt vesz az elektromos rendszer terhelhetőségével és a fogyasztással kapcsolatosan elvégzett előzetes fogyasztási és költség kalkulációkban,
  • A rendezvény adminisztrációs háttérét folyamatosan aktualizálja, megrendeléseket, dokumentációt, forgatókönyvet, ügyfél tájékoztatókat készít.

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony, kötelező szakmai gyakorlat,
  • Felsőfokú tanulmányok műszaki területen,
  • Magabiztos angol nyelvhasználat,
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség,
  • Jó problémamegoldó és szervezői készségek, rugalmasság, stressztűrés,
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (Ms Office, Ms Excel, ERP rendszer előnyt jelent),
  • Előnyt jelent: nagyobb rendezvények szervezésében való részvétel, audiovizuális terület (hang- és fénytechnika, hangosítás, kivetítés stb.) valamint az IT terület (internet, telefon, fénymásolók, nyomtatók stb.) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: A hr-HEX@hungexpo.hu e-mail címen, fényképes önéletrajzzal.