Karrier - RENDEZVÉNYSZERVEZŐ gyakornok

A HUNGEXPO Zrt.
Nemzetközi háttérrel rendelkező, Magyarország elismerten első számú kiállítás szervező cége teljes munkaidős
RENDEZVÉNYSZERVEZŐ gyakornokot
keres 6 hónapra,
Saját kiállítások és Vendégrendezvények megrendezéséhez.

Feladatok:

  • A kiállítással kapcsolatban szervezési feladatokat lát el, amely kiterjed a kísérő rendezvényekre is
  • Segítséget nyújt a kiállításokkal kapcsolatos szolgáltatás-értékesítési tevékenységben
  • Közreműködik üzleti ajánlatok előkészítésében a potenciális kiállítók részére
  • Kapcsolatot tart a kiállítókkal, illetve kapcsolatban áll velük jelentkezés beérkezésétől a végszámla kiegyenlítéséig
  • A kiállítás szervezésében érintett társrészlegekkel együttműködik
  • Kapcsolatot tart az alvállalkozókkal, szolgáltatókkal
  • Jelentések, riportok készítése heti, havi rendszerességgel
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatokat ellátása

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony, kötelező szakmai gyakorlat,
  • Felsőfokú tanulmányok kapcsolódó területen,
  • Problémamegoldó képesség, önállóság, proaktivitás,
  • Jó szóbeli és írásbeli tárgyalóképesség,
  • Magabiztos angol nyelvhasználat,
  • Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Előnyt jelent: vevőközpontú ügyfélszolgálati vagy eladásközpontú környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk: Gyakornoki fizetés

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület, Albertirsai út 10.

Jelentkezés módja: A karrier@hungexpo.hu e-mail címen, fényképes önéletrajzzal.