Karrier - rendezvényhelyszín értékesítő gyakornok

A HUNGEXPO Zrt.

Nemzetközi háttérrel rendelkező, Magyarország elismerten első számú kiállítás szervező cége
keres

Rendezvényhelyszín értékesítő gyakornokot (6 hónapra)

Kötelező szakmai gyakorlati lehetőséget ajánl főiskolai és egyetemi hallgatók részére,
amely megfelel a felsőoktatási törvény előírásainak és a kötelező szakmai gyakorlatként való elfogadhatóság feltételeinek.

Feladat:

  •  hazai rendezvények, konferenciák felkutatása, a Hungexpo, mint helyszín és szolgáltatások értékesítése
  •  kapcsolattartás a partnerekkel, rendezvényszervező ügynökségekkel, kiállítás-szervezőkkel, ügyfelekkel
  • kapcsolatot tart a külföldi partnerekkel, ügyfelekkel
  • jelentések, riportok készítése
  • részt vesz az új piaci igények feltárásában, konkurencia figyelésben.
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Teljes munkaidős rendelkezésre állás
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó szóbeli és írásbeli kifejezőképesség,
  • Önállóság, kezdeményező készség
  • Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tapasztalat a vevőközpontú ügyfélszolgálati, illetve eladásközpontú környezetben

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk: törvény szerinti gyakornoki díj a minimálbér 15%-a/hét

  • Hosszú évek tapasztalatai alapján: számos szakmai gyakorlatot folytató hallgató - a kötelező szakmai gyakorlat befejezését követően - Társaságunknál főállású munkaviszonyként tovább alkalmazásra került.

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés kezdete: 2016 nyár

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület, Albertirsai út 10.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzot kincses.agi@hungexpo.hu email címre várjuk.