Karrier - munkavállaló

Műszaki vezető

Rendezvényszervező

A HUNGEXPO Zrt.
vásár-, kiállítás- és rendezvényszervező nagymúltú vállalat
KERES
MŰSZAKI VEZETŐ

munkatársat keres rendezvények szervezéséhez

Rendezvényekkel kapcsolatos feladatok:

  • A Kiállítások, rendezvények standkiosztási tervének műszaki véleményezése, központi standok tervezésének alvállalkozóval történő egyeztetése
  • A kiállítások, rendezvények szervezésében ellátja az energetikával, áram kiosztással, víz és csatorna használattal kapcsolatos feladatokat, igényfelmérés, ellátás megszervezése
  • Az elektromos rendszer terhelhetőségével és a fogyasztással kapcsolatosan előzetes fogyasztási és költség kalkulációkat végez
  • Folyamatos kapcsolatot tart a fenti területeken igénybe vett alvállalkozókkal
  • Az alvállalkozók által elvégzett munkákat átveszi, ellenőrzi, felügyeli
  • A rendezvény adminisztrációs háttérét folyamatosan aktualizálja, megrendeléseket, dokumentációt, forgatókönyvet, ügyfél tájékoztatókat készít
  • A speciális műszaki kérdésekben folyamatos kapcsolatot tart az ügyfelekkel, tájékoztatást nyújt, szolgáltatásokat értékesít számára
  • Munkáját a Szervezési igazgató közvetlen irányításával végzi alvállalkozók igénybevételével, a pozícióhoz beosztottak nem tartoznak

Általános műszaki feladatok:

  • A vásárterület és a pavilonok műszaki állapotának, a fenntartásra vonatkozó törvényi megfelelés folyamatos ellenőrzése és biztosítása
  • Az éves karbantartások megtervezése, lefolyatásukban való aktív részvétel és azok felügyelete
  • Ad-hoc, azaz eseti jellegű meghibásodások, üzemzavar elhárítása előre felállított prioritás szerint az illetések alvállalkozóval
  • Üzemeltetés kezelésében lévő munkagépek üzemeltetésének, javíttatásának és karbantartásának intézése
  • Tevékenységhez tartozó éves költségek tervezése, aktualizálása, betartása és betartatása, árajánlatok bekérése, összehasonlító elemzése, a szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Minimum 1-3 éves munkatapasztalat, a fent felsorolt feladatkörökhöz szükséges gyakorlati ismeretek megléte
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • Kitartó, siker-, teljesítmény- és eredmény orientált egyéniség
  • Jó problémamegoldó és szervezői készségek, rugalmasság, stressztűrés,
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (Ms Office, Ms Excel, ERP rendszer)

Amit kínálunk:

  • Beosztásnak megfelelő alapbér és teljesítményarányos jutalék
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület, Albertirsai út 10.

Jelentkezés: Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, kérjük, juttassa el az alábbi e-mail címre: karrier@hungexpo.hu

KERES
RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

munkatársat keres saját rendezésű és vendég rendezvények szervezésére

Feladatok:

  • Munkáját a Szervezési igazgató közvetlen irányításával végzi a kijelölt kiállítási vagy rendezvény csoport tagjaként
  • Folyamatosan kapcsolatot tart ügyfelekkel, tájékoztatást nyújt, szolgáltatásokat értékesít
  • A rendezvény kiszolgálását biztosító alvállalkozókkal kapcsolatot tart, feléjük megrendeléseket készít

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi, vagy főiskolai végzettség, rendezvényszervezői, kereskedelmi, turizmus vagy gazdasági területen
  • Minimum 2-3 éves munkatapasztalat
  • Előnyt jelent: nagyobb rendezvények szervezésében való részvétel
  • Második idegen nyelv (német, francia,) nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó problémamegoldó és szervezői készségek, rugalmasság, stressztűrés
  • Stabil számítástechnikai ismeretek

  • Karrierlehetőség, előrelépési lehetőség projektvezetői szerepkörbe
  • Cafeteria