Karrier - marketing gyakornok

A HUNGEXPO Zrt.
Nemzetközi háttérrel rendelkező, Magyarország elismerten első számú kiállítás szervező cége
2016. szeptember 1-től
KERES

MARKETING gyakornokot (6 hónapra)

Kötelező szakmai gyakorlati lehetőséget ajánl egyetemi és főiskolai hallgatóknak, amely megfelel a felsőoktatási törvény előírásainak és a kötelező szakmai gyakorlatként való elfogadhatóság feltételeinek.

Feladat:

  • Kommunikációs brief, valamint kiállítási akvizíciós- és látogatói kommunikációs anyagok tervezésében való közreműködés
  • Honlap szerkesztésében való részvétel
  • social media menedzsmentben való részvétel
  • rendezvényszervezési és protokoll feladatok
  • PR feladatok
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Marketing vagy bölcsész szakirányú tanulmányok
  • Teljes munkaidős rendelkezésre állás
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó szóbeli és írásbeli kifejezőképesség
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Önállóság, kezdeményező készség
  • Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tapasztalat a vevőközpontú ügyfélszolgálati, illetve eladásközpontú környezetben

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk: törvény szerinti gyakornoki díj

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés kezdete: 2016. szeptember

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület, Albertirsai út 10.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal kincses.agi@hungexpo.hu e-mail címre